00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Аресе солушнс

  • Опис на компанијата:АРЕСЕ Солушне е компанија специјализирана за дизајн, имплементација и одржување на соларни, ветерни и хидро енергетски решенија, како и ЛЕД базирана расвета (внатрешна и надворешна). Нудиме решенија за индивидуални куќи, станови, викендици, паркови, градини, производствени погони, фарми, продавници, системи за наводнување, осветлување на јавни површини.
  • Име на контакт лице:Робин Бојчевски
  • Адреса:Иван Козаров 27
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975234119
  • Телефон #:+38975234119
  • Година на регистрација:2009
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Ја следат2
Број на производи45
Член од22 Мар, 2012
Последна промена14:08:26 , 21 Окт, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка