00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотонапонски панели SW 250


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: Solarworld (Германија) SW 250
  - Максимална моќност Pmax: 250 Wp
  - Напон на отворено коло Uoc: 37.6 V
  - Напон при максимална моќност Umpp: 30.5 V
  - Струја на куса врска Isc: 8.81 A
  - Струја при максимална моќност Impp: 8.27 A
  - Димензии: 1675 х 1001 х 33 mm
  - Тежина: 18 кг
 • Продавач:Аресе солушнс
 • профил на компанијата

  Аресе солушнс

  • Опис на компанијата:АРЕСЕ Солушне е компанија специјализирана за дизајн, имплементација и одржување на соларни, ветерни и хидро енергетски решенија, како и ЛЕД базирана расвета (внатрешна и надворешна). Нудиме решенија за индивидуални куќи, станови, викендици, паркови, градини, производствени погони, фарми, продавници, системи за наводнување, осветлување на јавни површини.
  • Име на контакт лице:Робин Бојчевски
  • Адреса:Иван Козаров 27
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975234119
  • Телефон #:+38975234119
  • Година на регистрација:2009
  • Локација на мапа:Прикажи  075234119

  корисничка поддршка