00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотоапарат Канон А800 - Canon Powershot A800


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- 10,0 мегапиксели - Објектив со 3,3x оптички зум - 6,2 cm (2,5”) LCD екран - Интелигентен автоматски режим - Режим за намалување на заматувањето - Практичен дизајн - 16 режими на снимање, во кои спаѓа и тајмер за снимател - DIGIC III - Видео снимки со долга репродукција - AA батерии Достапен во повеќе бои!
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Импегна
 • Земја на потекло:Јапонија
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Импегна

  • Опис на компанијата:Импегна –Авторизиран Канон Дистрибутер, Авторизиран Канон Партнер за Напредни Канцелариски Решенија, Продукциско Печатење и за Решенија поврзани со Скенирање и за Печатење/Скенирање на Големи Формати
  • Име на контакт лице:Катарина Кржаловска
  • Адреса:Франклин Рузвелт 33а
  • Поштенски број:1000
  • Телефон #:02/ 31 11 275
  • Факс #:02/ 31 13 039
  • Година на регистрација:1993
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:14.690 ден.

  Фотоапарат Канон СХ210 - Canon Powe ...

  Цена со ДДВ:4.990 ден.

  Фотоапарат Канон А2200 - Canon Powe ...

  Цена со ДДВ:7.590 ден.

  Фотоапарат Канон А3300 - Canon Powe ...

  Цена со ДДВ:9.590 ден.

  Фотоапарат Канон СХ130 - Canon Powe ...
  023111275

  корисничка поддршка