00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотоапарат Канон А2200 - Canon Powershot A2200


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- 14,1 мегапиксели - 28mm ширина, објектив со зум од 4x
  6,8 cm (2,7") - LCD екран - Интелигентен автоматски режим, едноставен режим и совети - HD видео снимки (720p) - Режим за намалување на заматувањето -
  Контрола на прегледување во живо и креативни филтери
  Откривање на лице, автоматска корекција на црвени очи
  - DIGIC 4 - Литиум-јонска батеријa
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Импегна
 • Земја на потекло:Јапонија
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Импегна

  • Опис на компанијата:Импегна –Авторизиран Канон Дистрибутер, Авторизиран Канон Партнер за Напредни Канцелариски Решенија, Продукциско Печатење и за Решенија поврзани со Скенирање и за Печатење/Скенирање на Големи Формати
  • Име на контакт лице:Катарина Кржаловска
  • Адреса:Франклин Рузвелт 33а
  • Поштенски број:1000
  • Телефон #:02/ 31 11 275
  • Факс #:02/ 31 13 039
  • Година на регистрација:1993
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:7.590 ден.

  Фотоапарат Канон А3300 - Canon Powe ...

  Цена со ДДВ:3.590 ден.

  Фотоапарат Канон А800 - Canon Power ...

  Цена со ДДВ:14.690 ден.

  Фотоапарат Канон СХ210 - Canon Powe ...

  Цена со ДДВ:9.590 ден.

  Фотоапарат Канон СХ130 - Canon Powe ...
  023111275

  корисничка поддршка