00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Импегна

  • Опис на компанијата:Импегна –Авторизиран Канон Дистрибутер, Авторизиран Канон Партнер за Напредни Канцелариски Решенија, Продукциско Печатење и за Решенија поврзани со Скенирање и за Печатење/Скенирање на Големи Формати
  • Име на контакт лице:Катарина Кржаловска
  • Адреса:Франклин Рузвелт 33а
  • Поштенски број:1000
  • Телефон #:02/ 31 11 275
  • Факс #:02/ 31 13 039
  • Година на регистрација:1993
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи5
Член од22 Мар, 2012
Последна промена15:57:24 , 27 Мар, 2012
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка