00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Единечен Snow White Сет - јорган и перница

13%заштеда

Единечен Snow White Сет - јорган и перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

750.0 ден. 649 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Удобен сет од перница и јорган кој ви овозможува мирен и топол сон во ладните зимски денови.

  Јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
  Јорганот е штепован со прави канали.

  Идеален јорган кој ја одржува топлината на Вашето тело во во ладните есенски денови како и во зимскиот период.

  Традиционалната форма на перница e дизајнирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.

  Сетот вклучува единечен јорган и една перница.

  Димензии:
  - јорган: 140 х 200см
  - перница: 50 х 70см

  Јорганот и перницата може да се перат во машина на 60°C.

  Материјалите од кои е направен Snow White сетот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  #сезавашатаспална
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка