00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Aloe vera перница

Aloe vera перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате луксузен изглед на вашата перница?

  – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата Алое Вера перница. Перницата сјае со својот изглед. Нејзините карактеристики се исто така богати, најпрво навлаката од кој е изработена перницата е квалитетен микрофибер кој е третиран со екстракт од Алое Вера со намера да ви донесе чувство на мирен и спокоен сон, при изработка на навлаката се наоѓаат и печени полиестерски влакна со специфична шара на штепување.

  Перницата има свој ѕид чија улога е да и дозволи на перницата да дише. Перницата има свој препознатлив знак, тоа е украсната зелена врвца која ги спојува материјалот и ѕидот од навлаката

  На страната од перницата се наоѓа патент кој ви дозволува да ги погледнете полнежот на перницата. Полнежот на Алое Вера перницата е направен од силиконски топчести полиестерски влакна кои не дозволуваат бактериите да се размножуваат. Полнежот на перницата изнесува 600грама.

  Материјалите од кои е направена Алое Вера перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.

  Перницата може да се пере на 40º C

  Димензии: 50 x 70 cm

  Состав
  Навлака: 100% Микрофибер третиран со екстракт од Алое Вера.
  Внатрешност: Полиестер 100%

  Полнеж: 600 грама
 • Категорија:Перници
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:349 ден. 279 ден.

  BALOON ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:349 ден.

  SHE ПЕРНИЦА
  070/287-777

  корисничка поддршка