00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Dual color сет - дупли јорган 200 х 200 со две перници

Dual color сет - дупли јорган 200 х 200 со две перници

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

940 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја

* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Донесете свежина во вашата спална соба со обоените Dual Color јоргани и перници. Dual Color јорганот и Dual Color перниците сe изработени од микрофибер во боја и се исполнети со полиестерски влакна.

  Разубавете ја вашата спална соба со двострано обоениот сет (јорган и перници) кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.

  Двобојноста на јорганот и перниците Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.

  Сетот вклучува јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во поладните есенски денови како и во зимскиот период.

  Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перниците е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.

  Перниците се идеални за спиење во сите позиции.

  Сетот вклучува дупли јорган со две перници,
  со следните димензии:
  - јорган: 200 х 200см
  - перници: 50 х 70см

  Јорганот и перниците може да се перат во машина на 60°C.

  Материјалите од кои се направени јорганите и перниците се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Јорганот и перниците се обоени во две бои.

  #сезавашатаспална
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:699 ден.

  Dual color сет - единечен јорган 14 ...

  18%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 899 ден.

  Дупли Snow White Сет - дупли јорган ...

  Цена со ДДВ:699 ден.

  Bubble – Комплет 140 x 200 (јорган ...

  Цена со ДДВ:1.399 ден.

  Bubble – Комплет 220 х 240 (јорган ...

  Цена со ДДВ:1.199 ден.

  Bubble – Комплет 200x200 (јорган + ...

  Цена со ДДВ:499 ден.

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 140x200
  070/287-777

  корисничка поддршка