00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Базен 305x76

Базен 305x76

Цената е со вклучен ДДВ
7.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Bazen 305x76
 • Категорија:Базени
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Баламов Компани

  • Опис на компанијата:Се за вашиот дом, двор и балкон. Уникатен стил и дизајн. Секогаш одлучете се за врвен квалитет и супер ниски цени.
  • Име на контакт лице:Баламов Компани
  • Адреса:Гоце Делчев 5-а, с.Негорци
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Мобилен #:070 238250
  • Телефон #:034 230444
  Цена со ДДВ:25.900 ден.

  Базен 457x107

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Базен - PARIGI

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Базен - LONDRA

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Базен - LISBONA

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Базен - ALFA

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Базен - ROMA
  034230444

  корисничка поддршка