00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Баламов Компани

  • Опис на компанијата:Се за вашиот дом, двор и балкон. Уникатен стил и дизајн. Секогаш одлучете се за врвен квалитет и супер ниски цени.
  • Име на контакт лице:Баламов Компани
  • Адреса:Гоце Делчев 5-а, с.Негорци
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Мобилен #:070 238250
  • Телефон #:034 230444

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи21
Член од18 Дек, 2020
Последна промена09:28:26 , 15 Јул, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка