00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мак базен

  • Опис на компанијата:Фирмата Мак Базен произведува полиестер базени со најразлични димензии по ваша желба. Базени за во вашиот двор, базени за вашите деца, за вашата фамилија, базени за хотели и ресторани. Квалитетот на полиестер базените во комбинација со италијанскиот дизајн е она што ги прави одлични во секој поглед. Тоа што можат да ви го понудат се 8-те најразлични модели на базени. Бојата на базените е светло сина, а по желба може да биде тиркизна и песок боја. Монтажата е брза и лесна, за разлика од бетонските базени. Поставувањето е на следниов начин: се копа соодветна дупка, се подготвува конкретна основа, се распоредува инсталацијата на опремата, сите потребни цевки, па потоа следува прицврстување со држачи и монтирање на веќе готовиот модел на посакуваниот базен. Цената на овие базени варира во поглед на димензиите на базенот, видот и количината на опремата која е избрана. Сите базени се со комплетна опрема (филтери и пумпи). Со секој купен базен, добивате 10 години гаранција на опремата од полиестер, 2 години на пумпи и филтри. Гаранцијата исклучува оштетувања предизвикани од погрешно одржување и оштетување од страна на трети лица.
  • Име на контакт лице:Toni
  • Адреса:Гоце Делчев 42
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:078210063
  • Телефон #:071240785
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи8
Член од12 Мај, 2015
Последна промена13:25:43 , 13 Јун, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка