00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Антибигор Де Марго


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Антибигор Де Марго
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Де Марго
 • профил на компанијата

  Де Марго

  • Опис на компанијата:Компанијата De margo има долгогодишно искуство во областа на климатизацијата каде што нудиме продажба,монтажа и сервисирање на клима уредите. Покрај климатизацијата нашата компанија работи со вентилација и заштита од електрични празнења (раностартувачки громобрани). Располагаме со три сервисни тима со што нудиме брза монтажна и сервисна услуга. Нашиот тим е обучен за работа на тешко пристапен терен како висококатници, исто така имаме договори за редовно годишно одржување на објекти. Компанијата е овластен дистрибутер и сервисер за: PANASONIC, SAMSUNG, VIVAX, NEO и други. Нашите клима уреди се монтираат во домови,деловни простории,хотели,индустриски објекти,амбасади и секаде каде што имаа потреба од нашата услуга.
  • Име на контакт лице:Гоце
  • Адреса:Сава Ковачевиќ 1-1/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070388161
  • Локација на мапа:Прикажи  070388161

  корисничка поддршка