00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Хидрос

  • Опис на компанијата:Хидрос Дооел од Скопје постои и работи од 1991 година во областа на хемиската индустрија. Фирмата се занимава со производство, увоз - извоз, трговија и услуги во хемиската индустрија и тоа: • На полето на базна хемија; • Наменска хемија; • Хемиски третман и одржување на водата во базените; • Средства за хигиена во домаќинството и индустријата, како и • Продажба на разни други хемикалии според потребите и барањата на клиентите. Производствениот погон на ХИДРОС се наоѓа во близина на Скопје, во населба Јурумлери, пред Полициската академија. Хидрос постои на пазарот веќе 20 години. Нашата мисија е производство според нови технологии и стандарди, постојано истражување на пазарот и задоволни потрошувачи. Нашата визија е постојан раст и развој на компанијата, воведување на нови производи и проширување на нови пазари.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:ул.1 бр.102 (нас.Јурумлери, до Полициска академија)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2452140
  • Година на регистрација:1991
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи34
Член од18 Авг, 2011
Последна промена09:42:11 , 17 Ное, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка