00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Полица

Полица

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:500 ден.

Светски поредок


Страна 1 од 1, вкупно 2 производи


070/287-777

корисничка поддршка