00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Полица

  • Опис на компанијата:Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.
  • Име на контакт лице:Полица
  • Адреса:Дебарца 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071399878
  • Телефон #:023230967
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи2
Член од08 Мар, 2017
Последна промена00:15:02 , 10 Мар, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка