00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за ДНА АННИ Фарм

ДНА АННИ Фарм

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје: – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44 – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје Работиме на усовршување ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
50%заштеда
Цена со ДДВ:364 ден. 182 ден.

BECUTAN KIDS VITS Мултиимуно (прашо ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:218 ден. 109 ден.

BECUTAN KIDS VITS Б-комплекс сируп ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:220 ден. 110 ден.

BECUTAN KIDS VITS Мултивитамини (си ...

26%заштеда
Цена со ДДВ:1.390 ден. 1.029 ден.

OILAGE nourishing day cream restori ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.000 ден. 750 ден.

NORMACNE Moisturizing and regulatin ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:590 ден. 443 ден.

HYDRAIN3 HIALURO enzyme peeling, 50 ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.398 ден. 1.118 ден.

ББ крем EMBRIOLISSE

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.398 ден. 1.118 ден.

Серум за трепки и веѓи Embriolisse

20%заштеда
Цена со ДДВ:974 ден. 779 ден.

BIODERMA Atoderm Préventive 200ml

20%заштеда
Цена со ДДВ:675 ден. 540 ден.

Зелена крема од коноп за релаксациј ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:440 ден. 352 ден.

Црвена крема од коноп за загревање ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:510 ден. 408 ден.

DERMEDIC HYDRAIN3- Ултра-хидратанте ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.075 ден. 860 ден.

Weleda Skin food путер за тело 150m ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден. 544 ден.

SIXT SENSE 40 ml

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден. 544 ден.

SIXTH SENSE крем за сува и нормална ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден. 544 ден.

SIXTH SENSE крем за комбинрана кожа ...


следна
Страна 1 од 3, вкупно 40 производи


070/287-777

корисничка поддршка