00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Серум за трепки и веѓи Embriolisse

20%заштеда

Серум за трепки и веѓи Embriolisse

Цената е со вклучен ДДВ
1.398 ден. 1.118 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:LASHES & BROWS
  BOOSTER
  СЕРУМ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ТРЕПКИ И ВЕЃИ
  ТРЕПКИ И ВЕЃИ Безбоен 6,5 млИнтензивна нега за раст, јакнење и
  обновување на трепките и веѓите за 28
  дена. Како резултат добиваме природно
  впечатлив изглед.
  Соодветно и за чувствителни очи како и за
  луѓе кои носат контактни леќи.
  ДЕЈСТВO:
  >>Ги прави долги и густи трепките
  >>Стимулира раст на веѓите (густина и
  дебелина)
  AКТИВНИ СОСТОЈКИ:
  >> Биотинил и пантенол зајакнуваат
  >> Аргинин поттикнува раст
  >>Рицинусово масло ја прави кожата
  помека
  >>Екстрактот од Centella asiatica ја прави
  кожата помека
  НАЧИН НА УПОТРЕБА:
  Нанесете секојдневно, наутро и навечер, на
  чисти и суви веѓи и трепки, пред нанесување
  на шминка. ИСКУСТВА OД ПОТРОШУВАЧИ
  > Подолги трепки 1 64%
  > Погусти трепки1 76%
  > Зајакнати трепки и веѓи 1 92%
  > Густи веѓи 2 61%
  > Подобро обликувани веѓи 2 80%
  ЕФЕКТИВНОСТ
  > Густина на веѓи3 + 67%
  > Волумен на трепки4 + 13%
 • Продавач:ДНА АННИ Фарм
 • профил на компанијата

  ДНА АННИ Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје: – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44 – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби. Цел Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент. Подобро да спречиш, а не да лечиш. Визија Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм. Мисија Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.
  • Име на контакт лице:Анни фарм
  • Адреса:Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2044287
  • Локација на мапа:Прикажи  022044287

  корисничка поддршка