00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зелена крема од коноп за релаксација 250 ml

20%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Зелената конопна крема содржи 10 % конопно масло што овозможува најголема мускулна релаксација. Многу физиотерапевти ја користат во физикална терапија зошто го подобрува севкупниот ефект на третманот. Станува збор за крема од коноп која освежува и ја поттикнува циркулацијата овозможувајќи моментална релаксација. Гелот може да се користи како универзален лек за масажа на кожата бидејќи ја подобрува циркулацијата и го забрзува процесот на заздравување на мускулите, тетиви и зглобовите по спортските активности, па дури и после операција.

  Се нанесува со масажа, делува локално и ароматерапевтски, длабоко продира, природно ослободува и е без штетни последици. Брзо дејствува не суши и не масти.
 • Продавач:ДНА АННИ Фарм
 • профил на компанијата

  ДНА АННИ Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје: – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44 – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби. Цел Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент. Подобро да спречиш, а не да лечиш. Визија Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм. Мисија Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.
  • Име на контакт лице:Анни фарм
  • Адреса:Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2044287
  • Локација на мапа:Прикажи  022044287

  корисничка поддршка