00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ББ крем EMBRIOLISSE

20%заштеда

ББ крем EMBRIOLISSE

Цената е со вклучен ДДВ
1.398 ден. 1.118 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  ББ КРЕМ ЗА БЛЕСКАВ ТЕН СПФ 20 30мл

  За сите типови на кожа
  Ги ублажува фините линии и неправилности, додека матирачките
  пигменти го подобруваат тенот овозможувајќи и на кожата изедначеност и блескавост.

  ДЕЈСТВO:
  >> Го изедначува тенот со ефект на блескавост
  >> Ја хидрира и омекнува кожата

  АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
  >>Хијалуронскатa киселина хидрира
  >>Витамин Е е антиоксидант
  >>Матирачки пигменти
  >>Рефлектирачките пигментни честици ги “замаглуваат”неправилностите на тенот

  НАЧИН НА УПОТРЕБА:
  Нанесете на чиста и сува кожа на лице како хидратантен крем, подлога за шминка или како тониран крем. ИСКУСТВА ОД КОРИСНИЦИ1

  > Изедначена и блескава кожа 81%
  > Нежно тонирана 90%
  > Мат изглед 81%

  ЕФЕКТИВНОСТ

  > Блескава кожа + 1 1%
  > Кожа пријатна на допир + 15%
 • Продавач:ДНА АННИ Фарм
 • профил на компанијата

  ДНА АННИ Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје: – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44 – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби. Цел Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент. Подобро да спречиш, а не да лечиш. Визија Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм. Мисија Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.
  • Име на контакт лице:Анни фарм
  • Адреса:Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2044287
  • Локација на мапа:Прикажи
  19%заштеда
  Цена со ДДВ:1.647 ден. 1.318 ден.

  ЦЦ Крем EMBRIOLISSE
  022044287

  корисничка поддршка