00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Супер сат опрема

Супер сат опрема

СУПЕР-САТ ОПРЕМА е компанија чија главна дејност е проектирање и изведување на телевизиски (земски , кабелски и сателитски ) дистрибуирани системи и решенија. Во нашиот продажен салон може да набавите сателитски ресивери и комплетна сателитска опрема од познати светски марки, засилувачи на сигнал за земска ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:4.070 ден.

Сателитски ресивер Optikum 4000TSCX

Цена со ДДВ:550 ден.

ТВ Антена

Цена со ДДВ:15.990 ден.

Сателитски ресивер DM-800HD

Цена со ДДВ:4.920 ден.

Сателитски ресивер DM-500s

Цена со ДДВ:6.300 ден.

Сателитски ресивер GM Wizard HD

Цена со ДДВ:18 ден.

Коаксиален кабел RG6

Цена со ДДВ:7.000 ден.

Сателитски ресивер GM 9060 HD

Цена со ДДВ:1.550 ден.

Сателитска антена 85 FIX ECO


Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка