00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сателитски ресивер DM-500s

Сателитски ресивер DM-500s

Цената е со вклучен ДДВ
4.920 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Имаме голема понуда на сателитски ресивери .Ресиверот е главниот уред кој ни овозможува гледање на сателитските ТВ канали. Доколку веќе имате сателитска антена потребно е само да си набавите сателитски ресивер во зависнот од тоа што би сакале да гледате и каков квалитет на слика би сакале да добиете. Има повеќе од 1000 ТВ канали за чиешто гледање не плаќате никакви претплати.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Супер сат опрема

  • Опис на компанијата:СУПЕР-САТ ОПРЕМА е компанија чија главна дејност е проектирање и изведување на телевизиски (земски , кабелски и сателитски ) дистрибуирани системи и решенија. Во нашиот продажен салон може да набавите сателитски ресивери и комплетна сателитска опрема од познати светски марки, засилувачи на сигнал за земска и кабелска телевизија, држачи за ЛЦД ,ЛЕД и плазма телевизори како и разни кабли и конектори потребни за нивно поврзување. Овластен партнер на TOTAL TV. НАШЕТО МОТО Е ВИСОК КВАЛИТЕТ И БРЗА УСЛУГА ЗАТОА ШТО ЗАДОВОЛНИОТ МУШТЕРИЈА Е НАША НАЈДОБРА РЕКЛАМА
  • Име на контакт лице:Горан Петрушев
  • Адреса:Васил Ѓоргов лок.19
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077/589606
  • Телефон #:023243280
  • Локација на мапа:Прикажи  023243280

  корисничка поддршка