00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сателитска антена 85 FIX ECO


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:На лагер имаме разни типови и големини на сателитски антени. Големината на антената зависи од тоа кои канали би сакале да ги гледате и за каков систем ке станува збор (фиксен или моторизиран). При избор на сателитека антена треба да се земе во предвид од кој сателит би сакале да имате прием и дали станува збор за фиксен или моторизиран систем. Доколку сакате да имате прием на сигнал од 3 до 4 сателити потребна е антена со поголема прифатна површина воедно ќе биде потребен и држач за повеке конвертори.
 • Категорија:Антени
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Супер сат опрема

  • Опис на компанијата:СУПЕР-САТ ОПРЕМА е компанија чија главна дејност е проектирање и изведување на телевизиски (земски , кабелски и сателитски ) дистрибуирани системи и решенија. Во нашиот продажен салон може да набавите сателитски ресивери и комплетна сателитска опрема од познати светски марки, засилувачи на сигнал за земска и кабелска телевизија, држачи за ЛЦД ,ЛЕД и плазма телевизори како и разни кабли и конектори потребни за нивно поврзување. Овластен партнер на TOTAL TV. НАШЕТО МОТО Е ВИСОК КВАЛИТЕТ И БРЗА УСЛУГА ЗАТОА ШТО ЗАДОВОЛНИОТ МУШТЕРИЈА Е НАША НАЈДОБРА РЕКЛАМА
  • Име на контакт лице:Горан Петрушев
  • Адреса:Васил Ѓоргов лок.19
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077/589606
  • Телефон #:023243280
  • Локација на мапа:Прикажи  023243280

  корисничка поддршка