00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Супер сат опрема

  • Опис на компанијата:СУПЕР-САТ ОПРЕМА е компанија чија главна дејност е проектирање и изведување на телевизиски (земски , кабелски и сателитски ) дистрибуирани системи и решенија. Во нашиот продажен салон може да набавите сателитски ресивери и комплетна сателитска опрема од познати светски марки, засилувачи на сигнал за земска и кабелска телевизија, држачи за ЛЦД ,ЛЕД и плазма телевизори како и разни кабли и конектори потребни за нивно поврзување. Овластен партнер на TOTAL TV. НАШЕТО МОТО Е ВИСОК КВАЛИТЕТ И БРЗА УСЛУГА ЗАТОА ШТО ЗАДОВОЛНИОТ МУШТЕРИЈА Е НАША НАЈДОБРА РЕКЛАМА
  • Име на контакт лице:Горан Петрушев
  • Адреса:Васил Ѓоргов лок.19
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077/589606
  • Телефон #:023243280
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи54
Член од25 Јан, 2013
Последна промена13:27:44 , 23 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка