00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Јавни и Царински складишта


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Царинско складирање - складирање на секаков вид на стока
  Привремено чување – збирно складирање на секаков вид на стока
  Поедноставени постапки во транзит – прием и испорака на стока во и од нашиот склад секој ден од 08:30 до 20:00 часот.
 • профил на компанијата

  Виатор и Вектор

  • Опис на компанијата:Ние сме една од водечките македонски компании во областа на шпедитерските услуги, одговорни кон нашите клиенти, нашите вработени и животната средина. Квалитет, доверба и традицијата на пазарот се вредностите што ги извршуваме. Со исполнување на највисоките стандарди кои ги обезбеди добрата логистичка поддршка која опфаќа пренос или транспорт услуги практично во сите европски земји, во соработка со нашите партнери, ние исто така нудиме организацијата на поморски и воздушен транспорт низ целиот свет.
  • Име на контакт лице:Viator i Vektor
  • Адреса:бул.АСНОМ 74-б (АВНОЈ)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022454061; 022454062
  • Факс #:022454064
  • Локација на мапа:Прикажи  022454061022454062

  корисничка поддршка