00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Виатор и Вектор

  • Опис на компанијата:Ние сме една од водечките македонски компании во областа на шпедитерските услуги, одговорни кон нашите клиенти, нашите вработени и животната средина. Квалитет, доверба и традицијата на пазарот се вредностите што ги извршуваме. Со исполнување на највисоките стандарди кои ги обезбеди добрата логистичка поддршка која опфаќа пренос или транспорт услуги практично во сите европски земји, во соработка со нашите партнери, ние исто така нудиме организацијата на поморски и воздушен транспорт низ целиот свет.
  • Име на контакт лице:Viator i Vektor
  • Адреса:бул.АСНОМ 74-б (АВНОЈ)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022454061; 022454062
  • Факс #:022454064
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи3
Член од16 Јан, 2015
Последна промена14:13:03 , 08 Апр, 2015
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка