00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРЕВОЗНИ УСЛУГИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Нашиот обучен персонал и модерна флота на возила, вашите пратки со сигурност ќе бидат доставени во најкраток можен рок со соодветни возила.
 • Продавач:Елја градба
 • профил на компанијата

  Елја градба

  • Опис на компанијата:Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини. Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.
  • Име на контакт лице:Елја градба
  • Адреса:Бул.Гоце Делчев 11, ТЦ.Мавровка
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 249471
  • Телефон #:075 578546
  • Локација на мапа:Прикажи  075578546

  корисничка поддршка