00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дизајн

Дизајн

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот: My Marketing агенцијата нуди дизајнерски услуги: - корпоративен идентитет на бренд - логотип на бренд - 3D графички дизајн - 3D анимација
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Мој Маркетинг
 • профил на компанијата

  Мој Маркетинг

  • Опис на компанијата:Ако маркетингот е основата за еден бизнис да го достигне својот квалитет, тогаш сте на вистинското место и во вистинското време. Ја имаме таа чест да ви ја претставиме My Marketing агенцијата која ќе ве изненади со својот квалитет и успехот на секое поле.
  • Име на контакт лице:Милан Глишиќ
  • Адреса:ул.Гиго Михајловски бр: 4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 319-311
  • Телефон #:02 30680531
  • Број на вработени:3  0230680531

  корисничка поддршка