00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мој Маркетинг

  • Опис на компанијата:Ако маркетингот е основата за еден бизнис да го достигне својот квалитет, тогаш сте на вистинското место и во вистинското време. Ја имаме таа чест да ви ја претставиме My Marketing агенцијата која ќе ве изненади со својот квалитет и успехот на секое поле.
  • Име на контакт лице:Милан Глишиќ
  • Адреса:ул.Гиго Михајловски бр: 4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 319-311
  • Телефон #:02 30680531
  • Број на вработени:3

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи10
Член од22 Ное, 2012
Последна промена08:47:58 , 14 Дек, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка