00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изработка на КАТАЛОГ за ПРОИЗВОДИ со ФОТОГРАФИРАЊЕ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Професионален дизајн и припрема за печатење на каталози за Вашите производи со вклучена теренска фотографија. Добивате дизајн спремен за печатење на DVD во PDF, CDR и JPG формат, како и една печатена финална верзија за разгледување пред печатење на каталогот.

  *Цената во оваа понуда е валидна за до 50 производи / 12 страници.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Плус Ултра
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Плус Ултра

  • Опис на компанијата:ПЛУС УЛТРА Е АГЕНЦИЈА ЗА КОМПЛЕТНИ МАРКЕТИНГ И АДВЕРТАЈЗИНГ РЕШЕНИЈА. 7 години комбинираме имагинација, маркетинг стратегија и таргетирана имплементација за да генерираме моќен пораст на продажбата и имиџот на нашите клиенти. Како маркетинг агенција од Скопје активни сме во Македонија, Косово, Хрватска и Србија. www.plsultra.com
  • Име на контакт лице:Ковиљка Нацева
  • Адреса:Баница 20-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077535389
  • Телефон #:071729725
  • Година на регистрација:2006
  • Локација на мапа:Прикажи  071729725

  корисничка поддршка