00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Плус Ултра

  • Опис на компанијата:ПЛУС УЛТРА Е АГЕНЦИЈА ЗА КОМПЛЕТНИ МАРКЕТИНГ И АДВЕРТАЈЗИНГ РЕШЕНИЈА. 7 години комбинираме имагинација, маркетинг стратегија и таргетирана имплементација за да генерираме моќен пораст на продажбата и имиџот на нашите клиенти. Како маркетинг агенција од Скопје активни сме во Македонија, Косово, Хрватска и Србија. www.plsultra.com
  • Име на контакт лице:Ковиљка Нацева
  • Адреса:Баница 20-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077535389
  • Телефон #:071729725
  • Година на регистрација:2006
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи2
Член од14 Дек, 2012
Последна промена23:12:37 , 14 Дек, 2012
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка