00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Флаери

Флаери

Цената е со вклучен ДДВ
590 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Високо квалитетен дигитален ласерски печат на 135-300гр. хартија.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Контура
 • Земја на потекло:Македонија
 • Цена на големо без ДДВ:500 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Контура

  • Опис на компанијата:Контура e студио за дизајн, маркетинг и печатени материјали. Целосна услуга, од креативен дизајн преку висококвалитетно печатење до професионална доработка на производите.
  • Име на контакт лице:Елена Блажевска
  • Адреса:бул. „Митрополит Теодосиј Гологанов“, бр. 132
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 78 510 790
  • Телефон #:00 389 (0)2 614 60 59
  • Факс #:00 389 (0)2 614 60 59
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.062 ден.

  Брошури и папки
  026146059

  корисничка поддршка