00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Контура

  • Опис на компанијата:Контура e студио за дизајн, маркетинг и печатени материјали. Целосна услуга, од креативен дизајн преку висококвалитетно печатење до професионална доработка на производите.
  • Име на контакт лице:Елена Блажевска
  • Адреса:бул. „Митрополит Теодосиј Гологанов“, бр. 132
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 78 510 790
  • Телефон #:00 389 (0)2 614 60 59
  • Факс #:00 389 (0)2 614 60 59
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи16
Член од26 Окт, 2012
Последна промена14:52:19 , 27 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка