00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ГПС уред за следење моторцикли

20%заштеда

ГПС уред за следење моторцикли

Цената е со вклучен ДДВ
6.400 ден. 5.120 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ГПС уред за следење моторцикли

  ГПС опрема за следење на моторцикли и вклучена апликација за следење за Android и iOS. Уредите се водоотпорни, со внатрешна батерија и опција за блокада на палењето. Опремата за следење поседува внатрешна батерија со што при случај на кражба веднаш се лоцира моторциклот.

  - Батерија: 700 mAh
  - Меморија: До 10,000 пораки
  - Не користи струја од моторциклот во мирување
  - Водоотпорен, IP67
  - CE, Anatel, FCC сертификати

  Идеален за моторцикли, чамци и друга опрема за заштита од кражба.

  Геооко Дооел е компанија која се занимава со ГПС решенија за следење на возила повеќе од 15 година и е лидер на пазарот во Македонија со повеќе од 75 илјади возила кои се следат на нашата платформа секојдневно.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Геооко
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Геооко

  • Опис на компанијата:Геооко Дооел е компанија основана во 2013 година со примарна цел да обезбеди ГПС решенија за подобро работење на компаниите од сите индустрии. Моментално преку 75 илјади возила дневно се следат преку нашата платформа во повеќе од 17 држави во светот. Нашата компанија ги нуди следниве услуги: - ГПС опрема за следење возила - Следење во роаминг - Контрола на гориво - Блокада на мотор - Ограничувач на брзина - Евиденција на возачи - Мониторинг на возачи - Следење на лица - Мобилни апликации - СОС тастери - Сензори за температура Застапници сме на производителите Teltonika, Ruptela, Queclink и ConCox, а софвтерската платформа подржува повеќе од 750 различни модели на ГПС уреди. Нудиме опција за купување на опремата за следење, користење на постоечка опрема или давање на опрема под наем.
  • Име на контакт лице:Огнен Георгиевски
  • Адреса:Ул. Генерал Михајло Апостолски бр. 6 (Каирска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 (71) 229-024
  • Телефон #:+389 (2) 3061-625
  • Факс #:+389 (2) 3061-625
  • Година на регистрација:2009
  • Број на вработени:10
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:6.200 ден. 4.960 ден.

  ГПС уред за следење лица

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:5.700 ден. 3.990 ден.

  ГПС уред за следење возила
  023061625

  корисничка поддршка