00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Геооко

 • Опис на компанијата:Геооко Дооел е компанија основана во 2013 година со примарна цел да обезбеди ГПС решенија за подобро работење на компаниите од сите индустрии. Моментално преку 75 илјади возила дневно се следат преку нашата платформа во повеќе од 17 држави во светот. Нашата компанија ги нуди следниве услуги: - ГПС опрема за следење возила - Следење во роаминг - Контрола на гориво - Блокада на мотор - Ограничувач на брзина - Евиденција на возачи - Мониторинг на возачи - Следење на лица - Мобилни апликации - СОС тастери - Сензори за температура Застапници сме на производителите Teltonika, Ruptela, Queclink и ConCox, а софвтерската платформа подржува повеќе од 750 различни модели на ГПС уреди. Нудиме опција за купување на опремата за следење, користење на постоечка опрема или давање на опрема под наем.
 • Име на контакт лице:Огнен Георгиевски
 • Адреса:Ул. Генерал Михајло Апостолски бр. 6 (Каирска)
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+389 (71) 229-024
 • Телефон #:+389 (2) 3061-625
 • Факс #:+389 (2) 3061-625
 • Година на регистрација:2009
 • Број на вработени:10
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи3
Член од03 Ное, 2016
Последна промена11:34:14 , 14 Мај, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка