00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Патна торба со тркала Enrico Benetti - 35303

10%заштеда

Патна торба со тркала Enrico Benetti - 35303

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2100.0 ден. 1890 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 140 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Патна торба со тркала од брендот Enrico Benetti
  Материјал: Полиестер
  Димензии: 65х32х33cm
  Капацитет: 73L
  Тежина: 2,9Kg
  Достапна во 4 бои: Црна, тегет, сива, маслинеста.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ексима
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 1.071 ден.

  Торба за патување Enrico Benetti 35 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.100 ден. 990 ден.

  Патна торба Benzi BZ 4853

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.410 ден. 3.969 ден.

  Деловна ташна Enrico Benetti 31212

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.900 ден. 2.610 ден.

  Мал куфер Enrico Benetti 39030-095

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.450 ден. 1.305 ден.

  Торба за патување Benzi BZ 4885

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 1.071 ден.

  Машки новчаник Enrico Benetti 68001
  070/287-777

  корисничка поддршка