00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мал куфер Enrico Benetti 39030-095


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кабински куфер од брендот Enrico Benetti со карактеристики:
  Материјал: ABS
  Димензии: 37 х 20х 55 cm
  Капацитет: 37 L
  Тежина: 2,6 Kg
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ексима
 • профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.900 ден. 2.610 ден.

  Мал куфер Enrico Benetti 39031-001

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 1.071 ден.

  Торба за патување Enrico Benetti 35 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.410 ден. 3.969 ден.

  Деловна ташна Enrico Benetti 31212

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.100 ден. 1.890 ден.

  Патна торба со тркала Enrico Benett ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 1.071 ден.

  Машки новчаник Enrico Benetti 68002

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 1.071 ден.

  Maшки новчаник 68000
  023296300

  корисничка поддршка