00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ексима

 • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
 • Име на контакт лице:Exima
 • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Телефон #:023296300
 • Факс #:02 3296300
 • Година на регистрација:1989
 • Број на вработени:30
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи59
Член од27 Апр, 2017
Последна промена11:06:41 , 06 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка