00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Sofersajbni i stakla

10%заштеда

Sofersajbni i stakla

Цената е со вклучен ДДВ
4.000 ден. 3.600 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Нови и половни шофершајбни за сите видови возила, стакла за сите видови врати и коли.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Автокинг
 • Земја на потекло:Италија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Автокинг

  • Опис на компанијата:Аутокинг е најголема компанија за продажба на половни и нови автоделови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Дарко Павловски
  • Адреса:бул. Славчо Стојменски б.б
  • Поштенски број:2310
  • Град:Виница , Македонија
  • Мобилен #:071-441-444
  • Телефон #:078-213-333
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.250 ден.

  Maf senzori

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 900 ден.

  Reketki
  078213333

  корисничка поддршка