00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет квачила

Сет квачила

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:АКЦИЈА-Сет квачила за сите типови возила со 15% попуст!
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Џиор
 • профил на компанијата

  Џиор

  • Опис на компанијата:Се за Вашето возило -оригинални нови и половни делови со најдобри цени. Турбини, компресори, пумпи за висок притисок за сите видови возила. Федери за повеќе типови на товарни и лесно товарни возила. Располагаме со резервни делови за: - OPEL - BMW - TOYOTA - Mercedes - Fiat - Volkswagen
  • Име на контакт лице:Јулијана
  • Адреса:Климент Охриски 42
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 340 279
  • Телефон #:034 340279
  • Локација на мапа:Прикажи  034340279

  корисничка поддршка