00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Џиор

  • Опис на компанијата:Се за Вашето возило -оригинални нови и половни делови со најдобри цени. Турбини, компресори, пумпи за висок притисок за сите видови возила. Федери за повеќе типови на товарни и лесно товарни возила. Располагаме со резервни делови за: - OPEL - BMW - TOYOTA - Mercedes - Fiat - Volkswagen
  • Име на контакт лице:Јулијана
  • Адреса:Климент Охриски 42
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 340 279
  • Телефон #:034 340279
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи1
Член од25 Окт, 2016
Последна промена11:54:41 , 22 Ное, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка