00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Специјална понуда на ONFIL филтри за автомобили


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:15% попуст на сите типови на ONFIL филтри за коли. Autohakk-AB е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL. Располагаме со сите типови на филтри за европски возила (Mercedes, VW, OPEL, PEUGEOT, SKODA, SEAT, FIAT, ALFA ROMEO, CITROEN, AUDI...). Филтри за масло, филтри за гориво, филтри за клима, филтри за воздух.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Аутохакк-АБ
 • профил на компанијата

  Аутохакк-АБ

  • Опис на компанијата:Друштво за трговија и услуги АУТОХАКК - АБ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL. Моторни масла EXEN. Единствени во Македонија за предница ORJIN. Резервни делови за OPEL, VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT. Останати делови: Спони, Јабучици, Ребрасти и линиски каиши, Затегачи, Шајбни, Ребрасти сетови, Сетови за квачило, Дихтунзи, Лагери, Семеринзи. И уште многу други резервни делови со светски познати брендови и со најповолни цени.
  • Име на контакт лице:Atila
  • Адреса:Цветан Димов б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022610704
  • Локација на мапа:Прикажи  022610704

  корисничка поддршка