00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKIMO HP 2 FP

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKIMO HP 2 FP

Цената е со вклучен ДДВ
5.050 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKIMO HP 2 FP
 • Продавач:Транзит
 • профил на компанијата

  Транзит

  • Опис на компанијата:ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целовкупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици од оваа групација. Компанијата има 2 магацина за продажба на големо, а во Скопје има и вулканизерски сервис за монтажа на патнички пневматици кој работи во склоп на магацинот, во кој вршиме бесплатна монтажа на гумите купени кај нас. Компанијата има имплементирано ISO9001 сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Академијата на Goodyear и секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се меѓу најквалитетните, изработени со врвна технологија, постојано се тестираат и доусовршуваат, а на нашиот пазар се присутни и докажани долги години. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:ул. Перо Наков бр 1 - сервис Vulco - во кругот на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075456284
  • Телефон #:075456284
  • Факс #:02 3117010
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.400 ден.

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

  Цена со ДДВ:5.330 ден.

  Зимски гуми 225/40R18 92V ESKIMO HP ...

  Цена со ДДВ:7.130 ден.

  Зимски гуми 245/40R18 97V ESKIMO HP ...

  Цена со ДДВ:3.060 ден.

  Зимски гуми Sava 155/70R13 75T ESKI ...

  Цена со ДДВ:3.260 ден.

  Зимски гуми Sava 175/65R14 82T ESKI ...

  Цена со ДДВ:3.800 ден.

  Зимски гуми Sava 195/65R15 91T ESKI ...
  075456284

  корисничка поддршка