00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Транзит

Транзит

ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:2.914 ден.

Зимски гуми Sava 205/55R16 91T ESKI ...

Цена со ДДВ:3.540 ден.

Зимски гуми Sava 205/60R16 92H ESKI ...

Цена со ДДВ:2.742 ден.

Зимски гуми Sava 195/65R15 91T ESKI ...

Цена со ДДВ:3.618 ден.

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKI ...

Цена со ДДВ:3.092 ден.

Зимски гуми 225/45R17 94V DIPLOMAT ...

Цена со ДДВ:4.164 ден.

Зимски гуми 225/40R18 92V ESKIMO HP ...

Цена со ДДВ:3.672 ден.

Зимски гуми 225/40R18 92Y INTENSA U ...

Цена со ДДВ:1.800 ден.

Зимски гуми 175/65R14 82T VOYAGER S ...

Цена со ДДВ:5.325 ден.

Зимски гуми 245/40R18 97V ESKIMO HP ...

Цена со ДДВ:2.563 ден.

Зимски гуми 185/60R15 84T ESKIMO S3 ...

Цена со ДДВ:8.497 ден.

Зимски гуми Good Year 225/45R17 91H ...

Цена со ДДВ:5.220 ден.

Зимски гуми Good Year 205/55R16 91T ...

Цена со ДДВ:3.960 ден.

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H Eksi ...

Цена со ДДВ:3.255 ден.

Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

Цена со ДДВ:2.356 ден.

Зимски гуми Sava 175/65R14 82T ESKI ...

Цена со ДДВ:2.263 ден.

Зимски гуми Sava 155/70R13 75T ESKI ...


Страна 1 од 1, вкупно 16 производи


070/287-777

корисничка поддршка