00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Транзит

 • Опис на компанијата:ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целовкупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици од оваа групација. Компанијата има 2 магацина за продажба на големо, а во Скопје има и вулканизерски сервис за монтажа на патнички пневматици кој работи во склоп на магацинот, во кој вршиме бесплатна монтажа на гумите купени кај нас. Компанијата има имплементирано ISO9001 сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Академијата на Goodyear и секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се меѓу најквалитетните, изработени со врвна технологија, постојано се тестираат и доусовршуваат, а на нашиот пазар се присутни и докажани долги години. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
 • Име на контакт лице:Горан
 • Адреса:ул. Перо Наков бр 1 - сервис Vulco - во кругот на ЖАС
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:075456284
 • Телефон #:075456284
 • Факс #:02 3117010
 • Година на регистрација:1993
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи39
Член од02 Ное, 2015
Последна промена00:15:03 , 07 Дек, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка