00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Michelin Alpin 6

Michelin Alpin 6

Цената е со вклучен ДДВ
5.930 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Michelin Alpin 6
  205/55R16
 • Продавач:Турбомакс
 • профил на компанијата

  Турбомакс

  • Опис на компанијата:Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно... ТУРБО МАКС Ви нуди најголем избор на бандажи од различни матерјали и дизајни со највисок квалитет... Само во TURBOMAKS® можете да најдете пневматици и фелни со врвен квалитет понајповолни цени, поправка, исправување и фарбање на фелни со најнови CNC машини, сензори и многу други услуги. Турбомакс нуди •Гуми и фелни со врвен квалитет и поволни цени •CNC обработка - поправка, исправање, фарбање фелни •Сензори •Лепење гуми
  • Име на контакт лице:Турбомакс
  • Адреса:Скупи 24
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 206860
  • Телефон #:02 2030100
  • Факс #:02 2030100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:8.875 ден.

  Michelin Alpin 6

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.120 ден. 3.090 ден.

  LASSA 205/55R16 91V GREENWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.305 ден. 3.228 ден.

  LASSA 205/55R16 91H SNOWAYS 4

  Цена со ДДВ:3.255 ден.

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

  22%заштеда
  Цена со ДДВ:6.440 ден. 5.001 ден.

  Good Year 205/55R16 Excellence FP 9 ...

  Цена со ДДВ:2.525 ден.

  Tracmax X-PRIVILO S130
  022030100

  корисничка поддршка