00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Европа Гуми

  • Опис на компанијата:Сервиснo-продажниот центар ЕВРОПА ГУМИ е основан во 2000-та година со примарна дејност увоз и дистрибуција на гуми за сите видови на моторни возила. Најзначајни брендови кои ги застапуваме се BRIDGESTONE во премиум сегментот, FIRESTONE во средната класа и се повеќе популарниот бренд во сегментот на економични гуми - DAYTON. Втората компанија со која гордо соработуваме е одличниот Холандски производител на гуми од премиум сегментот VREDESTEIN и неговиот подбренд од средната класа APOLLO. Зад квалитетот на сите овие производи стојат фабрики и искуство подолго од 100 години, а за секоја монтирана гума нашиот центар издава гаранции за квалитет на производот како и комплетна поддршка за целото времетраење на експлоатација на нашите производи. Освен гумите како основен производ , во нашиот центар може да набавите висикоквалитетни алуминиумски фелни од италијанскиот производител MAK, повеќе видови на моторни масла, акумулатори и други потрошни и резервни делови за Вашето возило. Основната цел на сервисниот центар ЕВРОПА ГУМИ е да обезбеди брза и квалитетна услуга во доменот на најчестите проблеми на кои може да наиде секој возач. Повелете, бидете и вие дел од големото друштво задоволни корисници на нашите услуги! www.evropagumi.com.mk Пон-Пет од 08:00 - 18:00ч. Саб 09:00 - 15:00ч.
  • Име на контакт лице:Трајче Петрушевски
  • Адреса:Борис Трајковски 18 (Првомајска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0)2 2720 022
  • Година на регистрација:2000
  • Број на вработени:10
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Ја следат1
Број на производи73
Член од29 Јул, 2011
Последна промена14:26:05 , 30 Ное, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка