00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Karcher WD 5 P Premium - Мултифункционална смукалка за суво и мокро смукање


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:•Технички карактеристики
  Моќ на смукање Air watts)240 /
  Energy use (W) 1.100 W
  Резервоар за отпад 25 l, не’ рѓосувачки челик
  Филтер Рамен набран филтер
  Должина на електричен кабел 5 m
  Стандардна опрема
  Папуча за под Со префрлување
  суво / мокро
  Цевки за смукање не’рѓосувачки челик2 x 0,5 m,
  Црево за смукање 2,2 m
  Алатка за фуги ■
  Кука за кабел/ паркинг позиција ■ / ■
  Функција на дување /
  Чистење на филтерот ■
  Ротационен прекинувач On/Off ■
  ■ Филтер кеса Платнена
  Штекер ■ – Адаптер за ел.алат
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Клинтек
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Клинтек

  • Опис на компанијата:КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен застапник на германската компанија Kärcher. На овој начин комплетниот асортиман на Kärcher машини, опрема и средства за чистење е достапен и на цела територијата на Република Македонија. Ориентирани кон клиентите, ние од КЛИНТЕК, за приватни и професионални корисници нудиме: Karcher машини и уреди, инструкции за ракување, демонстрација, услуги за брза и компетентна поддршка во случај на било какво прашање и било каков проблем.
  • Име на контакт лице:Горан Бибовски
  • Адреса:Народен Фронт 19 а, ТЦ Беверли Хилс
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075213105
  • Телефон #:070353614  070353614

  корисничка поддршка