00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Клинтек

  • Опис на компанијата:КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен застапник на германската компанија Kärcher. На овој начин комплетниот асортиман на Kärcher машини, опрема и средства за чистење е достапен и на цела територијата на Република Македонија. Ориентирани кон клиентите, ние од КЛИНТЕК, за приватни и професионални корисници нудиме: Karcher машини и уреди, инструкции за ракување, демонстрација, услуги за брза и компетентна поддршка во случај на било какво прашање и било каков проблем.
  • Име на контакт лице:Горан Бибовски
  • Адреса:Народен Фронт 19 а, ТЦ Беверли Хилс
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075213105
  • Телефон #:070353614

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи15
Член од09 Окт, 2018
Последна промена12:59:10 , 22 Мар, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка