00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Karcher WD 3 - Мултифункционална смукалка за суво и мокро смукање


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Паркинг позиција и кука за прикачување на електричниот кабел за напојување
  • Функција на дување → каде отстранување на нечистотијата не е можно ( или за дување лисја)
  • Кабелот за напојување и сите вклучени додатоци може да бидат безбедно складирани на машина
  • Рамeн патрон филтер: за смукање на поголема количина на вода; Промена Влажно / суво смукање е можно без
  промена на филтер
  • Пластичен резервоар за отпад
  Технички карактеристики:
  Приклучна моќ 1.400 Watt
  Проток на воздух 68 l/s
  Моќ на смукање 210 mbar
  Контејнер 17 l
  Ел. Кабел 4 m
  • 2 x 0,5 m Пластични цевки
  • 2 m црево за смукање
  • млазница за фуги
  • Папуча за под со 2 гумени
  ленти и 2 четкички со
  • Патрон филтер
  • Хартиена кеса
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Клинтек
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Клинтек

  • Опис на компанијата:КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен застапник на германската компанија Kärcher. На овој начин комплетниот асортиман на Kärcher машини, опрема и средства за чистење е достапен и на цела територијата на Република Македонија. Ориентирани кон клиентите, ние од КЛИНТЕК, за приватни и професионални корисници нудиме: Karcher машини и уреди, инструкции за ракување, демонстрација, услуги за брза и компетентна поддршка во случај на било какво прашање и било каков проблем.
  • Име на контакт лице:Горан Бибовски
  • Адреса:Народен Фронт 19 а, ТЦ Беверли Хилс
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075213105
  • Телефон #:070353614  070353614

  корисничка поддршка