00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ICE-X -22 средство за ветробрански стакла 1л


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Средство за чистење и одмрзнување на ветробранско стакло, спремно за употреба. Точка на мрзнење -22`Ц.
 • Достапност:Контакт
 • Гаранција:5 години
 • профил на компанијата

  Аква Дејон плус

  • Опис на компанијата:Аква Дејон Плус е компанија со производна дејност во областа на прехрана и хемија. Произлегува од Аква Дејон, компанија која постои од 1996 година и е препознатлива на територијата на цела држава по квалитетот на своите производи и услуги.
  • Име на контакт лице:Виолета Стојчева
  • Адреса:ул.27 бр.1А нас.Илинден
  • Поштенски број:1041
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/277-131; 070/277-141
  • Телефон #:02/ 2552299
  • Факс #:02/ 2552299
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:5
  • Годишна продажба:10000000
  • Локација на мапа:Прикажи  022552299

  корисничка поддршка